Çarşamba , 8 Temmuz 2020

PAŞABAHÇE MASTERLER’DAN DÖRT DÖRTLÜK BİR GALİBİYET GELDİ

TVFL +40 Ligi,Anadolu Grubu’nda, 4.maçında Şile Veteranlar Takımı ile karşı, karşıya gelen Paşabahçe Masterler Takımı mücadeleden 3-2 galip ayrıldı. Bu skor ile birlikte ligdeki 4 maçından da galibiyetle ayrılmasını bilen Yeşil-Kırmızılı ekip Şampiyonlukta iddialı takımlardan biri olduğunu göstermiş oldu.

Beykoz temsilcisi bir maç eksiğine karşın grubunda en yakın takipçisine 4 puanlık bir fark da atmış oldu. Paşabahçe Masterler Takımı, Şile Veteranlar müsabakasına şu isimlerden kurul kadro ile çıktı ;

Kalede Ali Defansta Mustafa ,Engin, Zafer,Aydoğan Orta saha Alpaslan,Metin,Halit,Fatih Forvette Timuçin,Bülent Paşabahçe Masterler Takımı İlk yarının başında Kaptan Metin ve Bülent’in attığı gollerle 2-0 öne geçti. Ardından oyunda dengeyi sağlayan ev sahibi takım 2 gol bulunca ilk yarı 2-2 bitti.

Paşabahçe Masterler Takımı Devre arası Mustafa’nın yerine Deniz,Halit’in yerine Mesut değişikliği ile başladı ve Fatih’in ikinci yarı başında attığı golle 2-3 öne geçti. Daha sonra Alparslan’ın yerine Yusuf,Timuçinin yerine Çetin oyuna dahil olan isimler oldular.

ERHA BEYKOZ HABER AJANSI

HABERİ YAZAN YAZARIMIZ: Talip ERCAN

avatar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

192.168.1.1 Router Admin Login