Salı , 19 Şubat 2019

PAŞABAHÇESPOR DİNO İLE BEBO’YU KADROSUNA KATTI

Beykoz İlçesinin İstanbul Süper Amatör ligdeki temsilcilerinden olan Paşabahçspor 2018-19 Sezonu kadrosunu sessiz ama derinden oluşturmaya devam ediyor.

Coşkun Okur’un Başkanlığını yaptığı Yeşil-Kırmızılı Ekip Takımı Tecrübeli bir isim olan Vedat Ateş’e teslim etmişti. Beykoz Ekibinin transfer listesinde birçok isim bulunmakta. Kulüpten yapılan açıklama ile takıma dahil edilen son iki isim Dinçer Kayhı ile Okan Bebek oldu.

1994 Doğumlu olan Okan Bebek, futbola Soğuksuspor Takımında başladıktan sonra Bağlarbaşıspor’a geçiş yapmıştı. Ardından sırasıyla Kasımpaşaspor, Çıksalınspor, Fatih Karagümrükspor, Bursa Karacabey Birlikspor, Leventspor, Halide Edip Adıvarspor formalarını giyen yetenekli isim 2017-18 Sezonunda Beykoz İlçesinin İstanbul Süper Amatör Ligdeki Temsilcisi olan ve ilk yetiştiği kulüp konumuna sahip Soğukspor’a dönüş yapmıştı. İkinci Transfer döneminde ise Feriköyspor’a geçen Okan Bebek, Paşabahçespor Takımına gelmekten mutlu olduğunun söylerken, arkadaşları ile hep birlikte şampiyonluk yaşama niyetinde olduğunu belirtti.

Paşabahçespor Takımına dahil edilen bir başka isim ise Dinçer Kayhı oldu. Paşabahçespor Takımında uzun süre futbol oynayan, takım kaptanlığını da yapan Dinçer Kayhı 1979 ilerlemiş yaşına karşın müthiş enerjisi ile yıllarca istikrarlı bir görüntü çizen bir futbolcu. Merizfon Belediyepspor takımında Profesyonellik de yaşayan Kayhı, Bağcılar İstoçspor, Çubukluspor, Çavuşbaşıspor, İstanbul Mesudiyespor Takımlarında oynadıktan sonra geçen sezona Soğuksuspor’da başlamış ardından ise ikinci transfer döneminde Çıksalınspor’a geçmişti. Dinçer Kayhı, yıllar sonra döndüğü Paşabahçespor’a güç katmaya geldiğini söylerken, “ Paşabahçespor’da Başkanım Coşkun Okur’un bana olan güvenini kesinlikle boşa çıkarmama niyetindeyim. Her iki taraf için de hayırlı olsun “ diye konuştu.

ER-HA BEYKOZ / BEYKOZ HABER 1908

HABERİ YAZAN YAZARIMIZ: Haber Merkezi

avatar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

192.168.1.1 Router Admin Login