Salı , 15 Ekim 2019

ROFF ÇORAP BEYKOZ AMATÖRLERİ MAÇ LİSTESİNİ SUNAR

12 Ekim 2019 Cumartesi

Paşabahçe Stadı

16.00 Paşabahçespor-Ferahevlerspor-Süper Amatör Lig :

Küçükköy Stadı

15.00 Küçükköyspor-TED İstanbul Koleji SK-Süper Amatör Lig :

Sarıyer Belediyesi Çayırbaşı Stadı

15.00 Rumeli Kavağı-Beykoz 1908-Süper Amatör Lig :

AlemdağStadı

13.00 Taşdelenspor-Anadoluhisarı İdmanyurduspor-U16-B :

Bulvar Mimar Kubilay Köse Stadı

13.00 Kartalspor-Çubukluspor-U16-A :

Gümüşsuyuspor Sahası

12.00 Ortaçeşmespor-Örnekköyspor U12 :

13.00 Kavacıkspor-Çavuşbaşıspor U12 :

14.00 Soğuksuspor-İstanbul Mesudiyespor U12 :

15.00 Küplüce Gençlik-Denizcilik İşletmeleri U12 :

16.00 Gümüşsuyuspor-Çubukluspor U12 :

Maltepe Başıbüyük Stadı

14.00 Maltepe Yıldızspor-Kanlıcaspor-1.Amatör Lig :

Maltepe Bld.İdealtepe Suni Çim Stadı

15.00 İdealtepespor-Ortaçeşmespor U16-A :

Paşabahçe Stadı

12.30 Paşabahçespor-Özesatpaşaspor U16-A :

14.00 Gümüşsuyuspor-Dudulluspor U16-A :

13 Ekim 2019 Pazar

Ortaçeşme Stadı

15.30 Ortaçeşmespor-Tunusbağıspor Süper Amatör Lig :

Merkez Efendi Stadı

15.00 Irmakspor-Soğuksuspor-Süper Amatör Lig :

Mimar Yahya Baş Stadı

15.00 İstanbul Güngörenspor-Çavuşbaşıspor-Süper Amatör Lig :

Zara Ekinli Stadı

15.00 İstinyespor-Kavacıkspor-Süper Amatör Lig :

Beykoz Stadı

15.00 Beykoz 1908-Taşdelenspor U14-B :

Bulvar Mimar Kubilay Köse Stadı

13.00 Yakacıkspor-Çubukluspor-1.Amatör Lig :

Çakmak Sahası

14.00 Ataşehir Yoncaspor-TED İstanbul Koleji SK U14-B :

Gülsuyu Asım Kara Stadı

12.30 Gülensuspor-Soğuksuspor U14-B :

Gümüşsuyuspor Sahası

12.00 Çengelköyspor-Çiğdemspor U12 :

13.00 Boğaziçi 1907 Spor-Beykoz 1908 U12 :

14.00 Üsküdar Salacakspor-Tokatköyspor U12 :

16.00 Paşabahçespor-Anadoluhisarı İdmanyurduspor U12 :

Kartal Yunus Sahası

11.00 Balkan Yeşilbağlarspor-Gümüşsuyuspor U14-B :

Kavacıkspor 15 Temmuz Şehitler Stadı

10.30 Çubukluspor-Kartalspor U14-A :

Maltepe Başıbüyük Stadı

12.00 İçörenköy İdmanyurduspor-Çavuşbaşıspor U14-B :

Ortaçeşme Sahası 

12.00 Ortaçeşmespor-Kaynarcaspor U14-A

Paşabahçe Stadı

15.00 Paşabahçespor-Acıbadem Üsküdar U14-A :

Sarıgazi Stadı

15.00 Çekmeköy Çarşı-Anadoluhisarı İdmanyurduspor U14-B :

Ümraniye Belediyesi Sun Çim Stadı

14.30 Çamlıcaspor-Kavacıkspor U14-A :

Yeni Sahra Suni Çim Stadı

14.00 Bostancıspor-Gümüşsuyuspor-1.Amatör Lig :

 

ROFF ÇORAP TAKIMLARIMIZA BAŞARILAR DİLER

 

HABERİ YAZAN YAZARIMIZ: Talip ERCAN

avatar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

192.168.1.1 Router Admin Login