Cuma , 14 Ağustos 2020

RÜZGARLIBAHÇESPOR KIZLARI ATAŞEHİR İLE HAZIRLIK MAÇINDA İDİ

TFF Kadınlar Futbol 3.Liginde Beykoz İlçemizi temsil eden Rüzgarlıbahçespor, hafta içi antrenmanında sürpriz bir konuğu vardı.

Kadınlar Futbol 1.Liginin güçlü temsilcilerinden olan Ataşehir Belediyespor Futbol Takımı, Beykoz’un ligdeki tek temsilcisi konumunda olan Kırmızı-Lacivert-Beyazlı ekip ile güzel bir kaynaşma ve dostluk örneği sergilerken. Kavacıkspor 15 Temmuz Şehitler Stadında çıkılan mücadelede heyecan ve tempo üst seviyede idi.

Rüzgarlıbahçespor Kulüp Yönetim Kurulunun bazı üyelerinin de takip ettiği karşılaşma öncesinde her iki takım sporcuları dostluk görüntüleri verdiler ve bir birlerine lig maçlarında başarı dileklerinde bulundular.

Rüzgarlıbahçespor Futbol Takım Teknik Sorumlusu Özkan Baş, Ataşehir Belediyespor Futbol Takımında kendilerine konuk olduğu için teşekkürlerini iletirken, ” Ataşehir Belediyespor gibi Türkiye’de bu alanda bir marka haline gelmiş bir takım ile çok güzel bir akşam geçirdik. Onların tecrübelerinden yararlandık. Biz işin daha başındayız, İnşallah takım olarak ilerki sezonlarda onlar gibi Kadınlar Kategorisinde en üst ligde oynamak nasip olacak. Kavacıkspor 15 Temmuz Şehitler Stadında oldukça soğuk bir havada yüreklerimizi ısıtan bir maç oldu. Futbolcularımız da aynı heyecanı bizler gibi fazlası ile yaşadılar. Bu arada bizlere her zaman destek olan ve bu maç için de sahasını tahsis eden Kavacıskpor’a ve Kulüp Başkan ve Yönetcilerinin şahsıda Murat Yılmaz Hocamıza da ayrıca teşekkür ediyoruz ” diye konuştu.

ERHA BEYKOZ HABER AJANSI

 

 

HABERİ YAZAN YAZARIMIZ: Talip ERCAN

avatar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

192.168.1.1 Router Admin Login