Perşembe , 1 Ekim 2020

RÜZGARLIBAHÇESPOR KIZLARI ATAŞEHİR İLE KENDİNİ SINADI

Beykoz İlçesini TFF Kadınlar Futbol 3.Liginde temsil eden Rüzgarlıbahçespor futbol takımı hafta içi antrenmanında 1.Lig temsilcilerinden Ataşehir Belediyespor ile antrenman maçında idi.

Kavacıkspor 15 Temmuz Şehitler Stadındaki karşılaşmada Beykoz ekibinde ligde geride kalan hafta oynanan Tuzla Sahilspor karşılaşmasında sakatlanan 3 futbolcu yer almadı.

Ataşehir Belediyespor takımından birkaç oyuncu Rüzgarlıbahçespor takımında görev yaptı, sonradan yerlerini ev sahibi takımın yedek isimlerine bıraktılar.

TFF Kadınlar Futbol 3.Liginde ikinci yarı maçları devam eden Beykoz Temsilcisinin hafta sonundaki rakibi PendikSapanbağları Takımı Ligden çekildiği için maç gerçekleşmeyecek. Bu süreci sakatlık yaşayan oyuncularının iyileşme süreçlerini devam ettirerek geçirecek olan takım hazırlık maçları ile de motivasyon kaybı da yaşamak istemediğini göstermekte.

Rüzgarlıbahçespor Kulüp Başkanı Asım Özdemir yaptığı açıklamada, ” Erkek futbolcuların dahi sert geçen hava nedeni ile antrenmanlara isteksiz çıktığı bu günlerde ben bu kızlar ile gurur duyuyorum. Onların üzerinde emekleri olan Bayram Taşkıranlar, Fatma Taşkıranlar ve Özkan Baş’a teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Akşam geç saatlerde dahi antrenmanlarını, hazırlık maçlarını kaçırmayan kardeşlerimi kutluyorum. Sakatlıkları bulunan futbolculara şifalar diliyorum, geçmiş olsun” diye konuştu.

ERHA BEYKOZ HABER AJANSI

HABERİ YAZAN YAZARIMIZ: Talip ERCAN

avatar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

192.168.1.1 Router Admin Login