Salı , 19 Şubat 2019

RÜZGARLIBAHÇESPOR KIZLARINA DURMAK YOK !

Beykoz İlçemizi TFF Bayanlar Futbol Liglerinde temsil eden tek kulübümüz olan Rüzgarlıbahçespor’da sezonun kapanmasının ardından antrenmanlar devam ediyor.

K.Bayram Taşkıranlar’ın Kulüp Başkanlığını yaptığı Kırmızı-Beyaz-Lacivert Renkli Takımda neşeli mi neşeşi bir antrenman süreci yaşanmakta. Özkan Baş Yönetiminde çıkıla çalışmalarda neşeli haller ve hahkahalar eksik olmaz iken iş ciddiyeti ise sahaya fazlası ile yansıtılmaktan geri durulmuyor. 

Takım Antrenörü Özkan Baş yaptığı açıklamada, ” Beykoz ilçesinde – Ben de Futbol Takımında olmak istiyorum- diyen herkese kapımız açık. Gelsinler nasıl bir antrenman süreci yaptığımızı yerinde gözlemlesinler. Sezonu resmen kapattık ancak antrenmanlarımıza ara vermedik aksine daha da yoğun bir tempomuz var. Okulların da kapanması ile daha düzenli bir antrenman dönemine geçmiş bulunmaktayız. Antrenmanlarımız uygun olduğu her saat diliminde Kavacıkspor 15 Temmuz Şehitleri Stadında devam edecek. Bu konuda bize sahasını açan Kavacıkspor Yönetimine, Sportif Direktörleri Murat Yılmaz’ın nezdinde teşekkürlerimizi iletmek isteriz. ” dedi. 

Özkan Baş son antrenmanda kendisine sürpriz yaparak – Babalar Günü- hediyesi alan takım sporcularına da ayrıca teşekkür ettikten sonra Cumartesi Günü Hazırlık müsabakası kapsamında Gaziosmanpaşa Stadında Yıldıztabyaspor Kız Futbol Takımı ile bir maça çıkacakları bilgisini iletti. Öte yandan, Özkan Hoca Takım Antrenman Gün ve Saatlerini ise  kamuoyu ile paylaştı ;

Pazartesi :18/00 – 19/30

Çarşamba :18/00- 19/30

Cuma :18/00 – 19/30

ER-HA BEYKOZ/ BEYKOZ HABER 1908

HABERİ YAZAN YAZARIMIZ: Haber Merkezi

avatar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

192.168.1.1 Router Admin Login