Salı , 19 Şubat 2019

RÜZGARLIBAHÇESPOR’UN SAKATLIKLAR İLE BAŞI BELADA !

İstanbul Amatör Liglerinde hemen her yaş grubunda temsil edilen nadir kulüplerimizden olan Rüzgarlıbahçespor’da hafta sonunda gerçekleşen müsabakalarda yaşanan sakatlıklar moralleri bozdu.

Mahalleli birkaç gönüllünün desteği ile var olma mücadelesi veren Kırmızı-Lacivertli ekip hafta sonunda oynadığı A Takım müsabakasında Sultan Mehmet Han Spor karşılaşmasında rakip takım futbolcularının sert futbolunun muhatabı olmuştu. Takım Antrenörü Özkan Baş güzel ve anlamlı anlar ile başlayan müsabakada ilerleyen bölümlerde rakiplerinin aşırı sert futboluna bir türlü anlam veremediklerini söylerken, ” Bugün oynadığımız ( Pazar ) A takımımızın Sultan Mehmed Hanspor maçında her şey güzel başladı. Yoğun yağış ile bereket yağdı , şehitlerimiz için saygı duruşunda bulunuldu, dualarımızı gönderdik. Hatta bir rakip takım futbolcusunun kramponunu bile bizim çocuklar bağladı. Ama 1/0 öne geçtikten sonra rakibin sertleşmesini anlamıyorum…. ki bu çocuklar en büyüğü 98 doğumlu faul yaptığımızda bile çocuklar rakiplerine gidip – Abi özür dilerim– diyor. Futbolcularımız Görkem, Batuhan, ve Volkan’a çok geçmiş olsun diyorum ” şeklinde açıklamada bulundu.

Özkan Baş paylaşımının devamında şu bilgi aktarımında bulundu ” Öte yandan dünkü ( Pazar ) karşılaşmada sakatlık yaşayan Rüzgarlıbahçespor takımı futbolcularından Volkan’ın maç sonunda çekilen MR’ında Lif kopukluğu yaşadığı ortaya çıktı. Genç futbolcunun 1 buçuk ay sahalardan uzak kalacağı öğrenildi. Batuhan ise  bağ zedelenmesi sebebi ile 2 hafta olmayacak. Maçı kaybetseydik de sakatlık olmasaydı. Yapılan antrenmanda Gamze arkadaşımızın bileği döndü şükür birşey yok dinlenecek .Tüm arkadaşlarımıza yürekten geçmiş olsun diliyorum. “

ERHA BEYKOZ olarak kardeşlerimize geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

ERHA BEYKOZ / BEYKOZ HABER 1908

HABERİ YAZAN YAZARIMIZ: Haber Merkezi

avatar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

192.168.1.1 Router Admin Login