Cumartesi , 16 Ekim 2021

SOĞUKSUSPOR GÜÇLÜ KADROSU İLE HEDEFE KİLİTLENDİ

İstanbul Süper Amatör Liginin Beykoz Temsilcilerinden olan Soğuksuspor’da yeni sezon hazırlıkları devam ediyor. Yeşil-Beyazlı ekip kendi tesislerinde Antrenör Kadir Gemici Yönetiminde sıkı bir çalışma programı uygulamakta.

Soğuksuspor Genel Kaptanı Murat Şişli ERHA BEYKOZ’a yaptığı özel açıklamada oldukça kaliteli, Beykoz İlçesi başta olmak üzere üst düzey isimlerden kurulu kadroları ile yola çıktıklarına vurgu yaparken, ” Kadromuzda yer alan birçok oyuncu zaten kadromuzda yer almış, şampiyonluklar yaşamış ya da bölgemiz takımlarından tanıdığımız isimler. Bunun yanı sıra nokta transferlere de imza attık. Her takım gibi bizde kuraların çekilmesini, grup ve rakiplerimiz belli olmasını heyecanla beklemekteyiz. Soğuksu Mahallemizde futbola olan hasret sona erecek, ilk maçın heyecanı şimdiden mahalleyi sarmış durumda. Her şeyin hayırlısı diyelim…” şeklinde konuştu.

Soğuksuspor Antrenörü Kadir Gemici ise biraz geç de olsa antrenmanlara başladıklarını söylerken, ” Arayı kapatmak için çalışıyoruz…kadromuzda birçok yetenekli isim var, beraber çalıştığımız futbolcu kardeşlerim var. Hepsinin yüzündeki futbola yeniden dönmenin heyecan ve mutluluklarını gözlemleyebiliyorum. İlk etabı tamamladıktan sonra sıklıkla yapacağımız hazırlık maçları ile ilk resmi müsabakamıza kadar hazır hale geleceğiz ” diye konuştu.

TALİP ERCAN – ERHA BEYKOZ

HABERİ YAZAN YAZARIMIZ: Talip ERCAN

avatar

Bir cevap yazın

192.168.1.1 Router Admin Login