Pazartesi , 9 Aralık 2019

SÖZDE DEĞİL ÖZDE BEYKOZLU…..YILDIZ ALTINEL BEYKOZ 1908 KOMBİNE KARTINI ALDI

Beykoz Spor Kulübü 1908 A.Ş. Futbol Takımının 2019-20 Sezonuna ait Kombine Kartlarının satışı başladı. 3 Ayrı Fiyat aralığında satışa çıkan kartlardan ilk alanlar arasında Sarı-Siyahlı Formayı giyme onuru yaşayan ve halen Samsun Vezirköprü İlçesinde ikamet eden Yıldız Altınel’de bulunmakta.

675 Kilometre uzaklıktan Beykoz’a olan sevgisini her fırsatta kanıtlayan Yıldız Altınel’ aynı zamanda Beykoz Masterler Spor Kulübünde de kadroda yer alan bir futbolcu ve aynı desteği onlara da sunmakta.

1908 Yılında kurulan Beykoz Spor Kulübü Türkiye Profesyonel Futbol Liglerinde de uzun yıllar yer almış olan bir kulüp olarak son yıllarda hem maddi hem de manevi desteğe muhtaç bir duruma düşmüş idi.

Beykoz İlçe Merkezi girişinde yer alan Kulüp Binası, Beykoz Spor Kulübünün kendi kaynakları ile yıllar önce yıkılıp çelik konstrüksiyon şekli ile modern bir şekle bürünmekte iken maddi sıkıntıların başlaması nedeni ile yarıda kalınca Bakanlık ve Beykoz Belediyesi arasında adeta bir pinpon topu misali kullanım hakkı konusunda gelip-gitmişti.

Kim de derse desin, isim bazlı eleştiriler yapılırsa yapılsın orası Beykoz Spor Kulübünün Binası olarak bilinmekte. Yapılması gereken o ki burası Sarı-Siyahlı Yönetim uhdesine ciddi bir anlaşma neticesinde kullanım hakkı ile verilse yıllardır süren sıkıntılar da bir nebze olsun çözüme kavuşmuş ve de tarihi kimliği ile Beykoz Spor Kulübü, Beykoz Belediye Başkanlık makamı önünde çözüm yolunda yatıp-kalkmaktan da kurtulacak. Tabii ki gözler yeni Belediye Başkanı Murat Aydın’da olacak…o Kulüp Binası ile ilgili kullanacağı inisiyatif ilçe kamuoyunda önem kazanmış durumda.

İşte bu sıkıntılı süreçler yaşanırken yazımızın başında da ifade ettiğimiz gibi 675 kilometre öteden kulübe karınca kararınca bir destek gelirken Beykoz’da ikamet eden, Beykoz ile yatıp kalkan nesiller için Kulübüne uzak durma hali yürekleri yaralamakta. 3 ayrı seçenekte satışa çıkan yeni sezon Kombine Kartlarına Beykozlulardan gelecek ilgi yeni sezon için yepyeni umutları da beraberinde getirmiş olabilir.

Yıldız Altınel Kaptanımız “ Ben bu forma ile maçlara çıktım, evime ekmek götürdüm, yıllar sonra sıra bende ” deyip onca kilometre öteden kulübüne destek oluyorsa yani Beykozluluk ilçede ikamet etmekle sınırlandırılamaz derken meydanlarda, kahve köşelerinde, oyun masalarında sağda solda Beykozluyum diye geçinenler de birer Kombine  Kart almalı…sigaraya, kahve köşelerinde çaya-kahveye verdikleri paradan cüzi bir miktarı yeni yapılan stadında maç izlemek için, kulübüne destek için vermeli

Başkan Zeki Aksu’dan Yıldız Altınel’e teşekkür var 

 

Kalbi hep bizimle atan, Samsun Vezirköprü’de ikamet eden, onurla, gururla forma giydiği Beykoz Spor Kulübünde iz bırakan, oynadığı dönemlerde Beykoz Spor Kulübüne gönül veren herkesle hikayesi olan alçak gönüllü, vefalı bir insan Sayın Yıldız Altınel gelir sağlamak amacıyla düzenlediğimiz her türlü organizasyona destek vermeye devam etmektedir.

Varlığıyla her daim, her platformda forma giydiği, gönül verdiği kulübünün yanında olan Beykozspor kulübünün geçmişinden bugününe bence en vefalı futbolcu!arından birisi olan kalbi her daim bizle birlikte hep Beykoz Kulübü için atan Büyük Beykoz’lu güzel insan Sayın Yıldız Altınel 2919-2020 sezonunda bir adet Beykoz Kart alarak bedelini sabahın erken saatlerinde kulübümüzün hesabına yatırmıştır.

Kendisine şahsım ve yönetim kurulum adına bir kez daha teşekkür ediyorum…

BEYKOZ 1908 A.Ş. BAŞKANI – ZEKİ AKSU

 

BEYKOZ 1908 KOMBİNE KARTLARLA ŞAMPİYONLUĞA KOŞACAK…

Beykoz Spor Kulübü 2019-2020 sezonunda nihayet kendi sahasına kavuşuyor.

Futbol Federasyonu ve Beykoz Belediyesi’nin katkılarıyla yenilenen Beykoz Stadyumu; taraftarlarıyla kucaklaşacağı maçlar için gün saymaya başladı.

Geçtiğimiz günlerde düzenlediği kongrenin verdiği heyecanla şampiyonluk için yola çıkan Beykoz Spor yönetimi; camiada tam bir kenetlenmeyi sağlamak için kolları sıvadı.

Taraftar olma bilincini ve taraftarlık desteğini her türlü katkının üzerinde gören yönetim kurulu, 2019-2020 sezonunda kullanılmak üzere kombine kartlar hazırladı.

Kombine kartlar sayesinde sağlanacak bağışlarla kulübün ihtiyaçlarını karşılamak amaçlandı. Kartlar; tribünlerin sağladığı olanaklar düşünülerek üç biçimde tasarlandı ve bu olanaklara göre bir bağış bedeli oluştu.

Buna göre; VIP Kart Bağış Bedeli 1000 Lira,
Beykoz Kart Bağış Bedeli 500 Lira ve Taraftar Kart Bağış Bedeli 100 Lira olarak belirlendi.

VIP Kart ve Beykoz Kart edinmek isteyenler; Beykoz Stadı’na gelerek veya bağış bedellerini
TR52 0006 7010 0000 0086 6828 24 IBAN nolu Beykoz Spor Kulübü hesabına yatırarak (Kartlar bağış sahiplerine kargo yoluyla ulaştırılacak) kombine kartlarına sahip olacaklar.

Taraftar Kart almak isteyenler ise Beykoz Stadyumu’na gelerek Kulüp Müdürlüğünden kombine kartlarını temin edebilirler veya kulübümüzün yukarıda yazılı banka hesabına yatırabilirler.

Kombineler elden veya kargo ile adresinize gönderilecektir…

HABERİ YAZAN YAZARIMIZ: Talip ERCAN

avatar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

192.168.1.1 Router Admin Login