Salı , 19 Şubat 2019

TED İSTANBUL KOLEJİ SK’DAN ALP’E TEŞEKKÜR ZİYARETİ VAR

Beykoz İlçesinin Eğitim Kökenli Spor Kulüplerinden olan TED İstanbul Koleji Spor Kulübünün Başkanı Sadi Arıbaş’tan, bu sezon kendirlerine destek olan Mehmet Yiğit Alp’e teşekkür ziyareti vardı.
Değişik branşlarda faaliyetleri olan TED İstanbul Koleji Spor Kulübü ilk kez A Takım düzeyinde oluşturulan Takımı ile katılım sağladığı İstanbul 2. Amatör Ligde Grubunda Şampiyon olarak 2018-19 Sezonunda 1.Amatör Ligde mücadele etmeye hak kazanmıştı.
TED İstanbul Koleji SK Başkanı Sadi Arıbaş, Yönetim Kurulu olarak geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdiği özel bir yemek programı ile Şampiyonlukta emeği olan Teknik ve İdari Kadrodaki isimler ile Futbolcuları şampiyonluğun anısı olacak plaketler hediye ederek onura etmişti. Başkan Arıbaş, teşekkür ziyaretler kapsamında bu kez takımlarına maddi-manevi destek olan Mehmet Yiğit Alp’i ziyaret ederek bu desteğinden dolayı teşekkürlerini iletti.
Başkan Arıbaş, TED Ailesinin yaşanan başarılı sonuçlar ile camialarında çok farklı sevinçler yaşattığını ifade ederken, “ Bu başarıda payı olan herkese kamuoyunda başarı dileklerimizi iletiyorum. Bugün de değerli dostumuz Mehmet Yiğit Alp’e de 20017-18 Sezonunda verdiği desteklerden ötürü teşekkür etmek isterdik. Kendisine bu sezonun ve yaşanan şampiyonluğun anısı olacak plaketimizi taktim ettik. Önümüzdeki sezon da kendisinin yanımızda olacağını biliyoruz ” diye konuştu.
Mehmet Yiğit Alp ise ziyarete ilişkin yaptığı açıklamada, ” Sayın Başkanımızın ziyareti bizi fazlası ile mutlu etti. Futbol Takımının güzel bir sezon neticesinde Şampiyonluğa ulaşması bizlere de gurur yaşattı. Bu başarıya katkımız olmuş ise ne mutlu bizlere ” diye konuştu.

ER-HA BEYKOZ / BEYKOZ HABER 1908

HABERİ YAZAN YAZARIMIZ: Haber Merkezi

avatar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

192.168.1.1 Router Admin Login