Salı , 19 Şubat 2019

TORUN NEJAT UYGUR, TED İSTANBUL KOLEJİ İLE FUTBOLA DÖNÜŞ YAPTI

Ve Torun Nejat Uygur futbol sahalarına geri döndü…Çubukluspor Altyapısında futbol oynayan ve Mor-Sarılı Takım ile birçok kez maçlara çıkan Nejat Uygur, 2017-18 Sezonunda 2.Amatör Liglere katılan Beykoz Temsilcilerinden TED İstanbul Koleji SK Takımı ile çok sevdiği futbola dönüş yaptı.

NeJat Uygur aynı zamanda  FOX TV Ekranlarında yayınlanan “ Bizim Hikaye ” adlı dizide de yer almakta.Dizide Hikmet karakterini canlandıran Nejat Uygur, ünlü komedyen Nejat Uygur’un torunu Behzat Uygur’un ise oğlu. 22 yaşındaki genç oyuncu lise eğitiminden sonra oyunculuğa merak sarmıştır.

İlk kez Bizim Hikaye dizisinde rol alan Nejat Uygur’un ilginç bir özelliği de bulunmakta…çünkü doğuştan dört parmağı bulunuyor. İki elinin serçe parmakları bulunmuyor. Fakat bu konuda hiç bir eksiklik hissetmeyen Nejat Uygur aynı zamanda profesyonel olarak gitar çalıyor.

TED İstanbul Kolejinin hafta sonunda Paşabahçe Stadında oynadığı Elmalıspor müsabakasında ikinci yarı oyuna dahil olan Nejat Uygur bütün çabası ve tempolu oyununa karşın takımına galibiyet getirecek gol kaydına muvaffak olamadı.

Nejat Uygur’un Babası olan Behzat Uygur’da lisanslı bir futbolcu idi. Galatasaray Amatör Futbol Takımında uzun yıllar futbol oynamıştı.

ERHA BEYKOZ / BEYKOZ HABER 1908

HABERİ YAZAN YAZARIMIZ: Haber Merkezi

avatar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

192.168.1.1 Router Admin Login