Salı , 31 Mart 2020

VE BEYKOZ 1908 ” O SENE BU SENE ” DİYEREK ” VİRA BİSMİLLAH ” DEYİP İLK MAÇINA ÇIKIYOR

İstanbul Süper Amatör Lig 8.Grubunda maçlarını ikinci sıradan tamamlayan ve statü gereği A Grubunda mücadele etmeye hak kazanan Beykoz 1908 A.Ş. Takımında ve camiada Klasman Grubu ilk maçı öncesinde müthiş bir heyecan yaşanmakta.

Antalya-Alanya’da 1 hafta kamp yapan, takıma yeni dahil olan isimler ile eskilerin kaynaşmasını sağlayan Boğaziçi Ekibi Cumartesi Günü Saat 14.30’da Sarıyer Belediyesi Çayırbaşı Sahasında ilçenin bir diğer temsilcisi olan TED İstanbul Koleji SK Takımı ile karşı karşıya gelecek.

Beykoz 1908 Yönetiminin müsabakanın Paşabahçe Stadında oynanmasına yönelik talebinin TED İstanbul Koleji SK tarafından olumlu karşılık bulmaması nedeni ile hafta içinde gerilen hava dikkatlerden kaçmazken, Beykoz 1908’e gönül veren taraftarlar Çayırbaşı Stadına ” Vira Bismillah ” diyerek denizden çıkarma yapmaya hazırlanıyor.

İkinci Amatör Ligden başlayan serüvenine üst üste lig atlayarak farklı bir hava katan Ted İstanbul Koleji Sk Takımı 2019-20 Sezonunda Grubunu Şampiyon olarak kapatan ve kadrosunda Beykoz İlçesinde değişik kulüplerde oynamış birçok futbolcusu bulunan bir ekip. Takımın Teknik Sorumlusu ise yine Beykoz ilçesinden bir isim olan Vedat Ateş.

Beykoz 1908 A.Ş. Takımı senelerdir beklediği çıkış sürecinde ilk karşılaşmasından alacağı galibiyetle yeni bir safha açma düşüncesinde. Maçın üst düzey bir futbol resitaline sahne olması beklenmekte. Maç öncesinde her iki takım da son hazırlıklarını yapmakta.

Beykoz 1908 A.Ş. Takımı Teknik Sorumlusu Aydın Dursun, futbolcularına yaptığı konuşmada, Klasman Grubuna galibiyet ile başlamanın son derece önemli olduğunu aktarırken, ” Büyük Beykoz Camiasının bizlerden olan beklentilerini fazlası ile biliyoruz. Müthiş bir inanmış, güvenen, grup maçlarında yaşadığımız puan kayıplı maçlarda ilk destek veren cefakar taraftarlarımıza Çayırbaşı Sahasında alacağımız galibiyet ile bir sevinç yaşatmak istiyoruz. 90 Dakikalık mücadelenin her anını hep birlikte yaşayacağız. Futbolcu kardeşlerime güveniyorum ” şeklinde konuştu.

Beykoz 1908 A.Ş. Genel Kaptanı Salih Dursun ise yaptığı açıklamada, ” Antalya’da iyi bir kamp dönemi geçirdik, futbolcularımız iyi bir kaynaşma süreci yaşadı. Döndükten sonra hazırlıklarımıza devam ediyoruz. Maça büyük bir ilginin olmasını bekliyoruz. Gönül isterdi ki karşı taraf da onaylasa idi maçı Beykoz İlçemizde binlerce taraftar önünde bir futbol şenliği olarak oynasa idik olmadı. Bu andan sonra buraya da takılma düşüncesinde değiliz. Takım olarak hedefimiz var, biz kendi işimize bakmakta ve hedefimize de kilitlenmiş durumdayız. Çayırbaşı Stadından 3 puanı alıp iyi bir giriş yapmak istiyoruz ve buna da inanıyoruz ” diye konuştu.

ERHA BEYKOZ

HABERİ YAZAN YAZARIMIZ: Talip ERCAN

avatar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

192.168.1.1 Router Admin Login