Perşembe , 1 Ekim 2020

YÜCEL ÇELİKBİLEK PAŞABAHÇE MEZARLIĞINA DEFNEDİLDİ

Beykoz İlçesinde 3 Dönem Belediye Başkanlık görevinde bulunan ve bu sabaha karşı tedavi görmekte olduğu Koç Üniversitesi Hastanesinde vefat eden Beykoz Eski Belediye Başkanlaırndan Yücel Çelikbilek Paşabahçe Mezarlığında defnolundu.

Çelikbilek’in naaşı ikisi üst üste olmak üzere 3 dönem görev yaptığı Beykoz Belediyesi önüne getirilirken, okunan Kuran-ı Kerimin ardından Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı’nın yapmış oldukları konuşmaların ardından  helallik alındı.

Buradaki törene Beykoz İlçesi Sivil Toplum Kuruluş temsilcileri, Muhtarlar, eski ve yeni Belediye Meclis Üyeleri, Siyasi Parti temsilcileri, Beykoz Kulüpler Birliği Başkanı Asım Özdemir ve Kulüp Başkan ve Temsilcileri, Beykoz’un değişik bölgelerinden gelen esnaflar, kendisinin Başkanlık Döneminde birlikte çalıştığı Bürokratlar, Danışmanlar, en son olarak görev yaptığı ve başkan olduğu İlim Yayma Cemiyeti şube başkanları, siyaset dünyasının eski ve yeni birçok tanınmış siması katılımcılar arasında idi.

Çelikbilek’in naaşı daha sonra Büyük Çamlıca Camine götürüldü ve burada geniş bir katılım ile kılınan cenaze namazı sonrasında Paşabahçe’de bulunan Aile Kabristanına defnolundu.

 

HABERİ YAZAN YAZARIMIZ: Talip ERCAN

avatar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

192.168.1.1 Router Admin Login